Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GrafikCell.Forumd.Biz | Adobe Destek & Yardım - GraFik Destek Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

OGA Bildirimleri Nasıl Çalışır?

YazarMesaj
ZiNDaN
Amatör
Amatör
ZiNDaN

Uyarı Sev. Uyarı Sev. : Uyarı Yok
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 53
<b>Paylasım Gücü</b> Paylasım Gücü : 132
<b>Rep Point</b> Rep Point : 10
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/02/10
<b>Yaşım</b> Yaşım : 30
<b>Nerden</b> Nerden : sağane
<b>Ruh</b> Ruh : 6
<b>Grafik Düzey</b> Grafik Düzey : Bilgiliyim
<b>Tarayıcın</b> Tarayıcın : Chrome

OGA Bildirimleri Nasıl Çalışır? Empty
MesajKonu: OGA Bildirimleri Nasıl Çalışır?   OGA Bildirimleri Nasıl Çalışır? EmptyPtsi Şub. 22, 2010 6:10 am

Office Orijinal Ürün Avantajı Bildirimleri, Office lisansınızın geçerliliğini otomatik olarak denetler. Hızlı, kolay ve size özeldir. Gizlilik bildiriminde açıklandığı üzere, Microsoft, OGA tarafından toplanan bilgileri, kimliğinizi belirlemek veya sizinle iletişim kurmak için kullanmaz.

Office lisansınız ile ilgili bir sorun yaşarsanız, sorunu gidermeye yönelik basit adımlar sunulur. Microsoft şunları sunarak yardımcı olabilir:

Sorunun nedeninin ayrıntılı bir açıklaması. Örneğin, özgün sahibi tarafından kayıp veya çalınmış olarak bildirilen bir ürün anahtarını farkında olmadan almış olabilirsiniz. Bazı durumlarda, onarım veya yeniden yükleme sırasında özgün ürün anahtarı erişilebilir bir yerde değilse geçersiz bir ürün anahtarı kullanılır.
Yerine geçecek bir Office kopyası. Sahte yazılım kurbanıysanız, ücretsiz bir değiştirme kopyasına hak kazanabilirsiniz.
Çevrimiçi olarak daha fazla yardım alabilir veya Microsoft'a başvurabilirsiniz .

Çoğu durumda, doğrulama işleminde hemen başarılı olur. Doğrulama işleminin başarısız olması durumunda, Office başka eylemler gerçekleştirilmesi için anımsatıcılar görüntüler.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TELESKOP NASIL ÇALIŞIR
» 12 nasıL 13 oLur ? buyrun bakın nasıL oLuyo :))
» OGA Bildirimleri nedir?
» OGA Bildirimleri neden kullanılmalı?
» Windows başlangıcı Nasıl Değiştirebilirim