Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GrafikCell.Forumd.Biz | Adobe Destek & Yardım - GraFik Destek Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Samsung E-250 Tanıtım

YazarMesaj
¢ærmen
Prof. Üye
Prof. Üye
¢ærmen

Uyarı Sev. Uyarı Sev. : Uyarı Yok
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 180
<b>Paylasım Gücü</b> Paylasım Gücü : 433
<b>Rep Point</b> Rep Point : 1
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/12/09
<b>Nerden</b> Nerden : SaNaNe
<b>Ruh</b> Ruh : 13
<b>Grafik Düzey</b> Grafik Düzey : Az
<b>Tarayıcın</b> Tarayıcın : Explorer

Samsung E-250 Tanıtım Empty
MesajKonu: Samsung E-250 Tanıtım   Samsung E-250 Tanıtım EmptyPtsi Ara. 07, 2009 8:50 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

SAMSUNG SGH-E250

SAMSUNG E250 Cep Telefonunda FM Radyo inceliği

Samsung E250 30 kanal hafızalı stereo FM radyosu yerel ve yöresel haberler, şov programları ve müzik kanalları arasında, hareket halinde iken bile, ses kalitesinden ödün vermeden dolaşmanızı sağlıyor.

SAMSUNG E250 Cep Telefonu ile Video kaydet

Samsung E250 ile bir saatte kadar sesli video kaydı yapabilmeniz, yaratıcılığınızı serbest bırakmanızı sağlayacak. QCIF çözünürlüğünde, 15fps ile çektiğiniz kaliteli videoları kaydedebilir ve yakınlarınıza gönderebilirsiniz...

SAMSUNG E250 Mobil İzleyici

Samsung E250 telefonunuzun çalınması ya da kaybolması durumunda, sizin kartınız yerine takılan SIM kart üzerinden sizin belirlediğiniz iki numaraya SMS ile otomatik bilgi verilmesidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Samsung E250 Cep Telefonu; Zarif çizgiler, ergonomik yapı...

Yeteneklerle donatılmış Samsung E250’nin ince ve şık dizaynı sizi şaşırtacak. Ergonomik kayan kapağı, kullanımı kolay tuş takımı, ince ve zarif çizgileri onu yanınızdan ayıramayacağınız bir aksesuar haline getirecek.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

SAMSUNG E250 Cep Telefonu'nda Canlı Menü

Samsung E250 Cep Telefonunda; Sık kullandığınız menü bileşenlerini (mesaj, dosyalar, müzik çalar, alarm, oyunlar, vs.) tek tuşla ulaşabileceğiniz bir bölüm altına yerleştirebilirsiniz.

SAMSUNG E250 İle Hızlı Erişim

Samsung E250 Cep Telefonu ile Rehberde kayıtlı isimler arasından aradığınız kişiye kolay ulaşmanızı sağlayan yardımcı bir araçtır. Aradığınız kişinin isminin ilk harfini yazmaya başladığınızda sonuçlar görülmeye başlar.

SAMSUNG E250 İmdat Mesajı

Samsung E250 Cep Telefonunuzun yanındaki ses açma tuşuna arka arkaya birkaç kez bastığınızda, daha önceden belirlediğiniz numaralara imdat mesajı gönderilir. Bu kişiler sizi geri aradığında telefon çalmadan direkt açılır.

Samsung E-250 Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası