Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GrafikCell.Forumd.Biz | Adobe Destek & Yardım - GraFik Destek Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni başlayanlar için macos

YazarMesaj
LoST
V.İ.P Üye
V.İ.P Üye
LoST

Uyarı Sev. Uyarı Sev. : Uyarı Yok
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 182
<b>Paylasım Gücü</b> Paylasım Gücü : 444
<b>Rep Point</b> Rep Point : 9
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/10/09
<b>Nerden</b> Nerden : İst
<b>Ruh</b> Ruh : 2

Yeni başlayanlar için macos Empty
MesajKonu: Yeni başlayanlar için macos   Yeni başlayanlar için macos EmptyPerş. Şub. 11, 2010 10:13 am

1) Mac Türkiye'den nereden alınır?
Mac almak Türkiye'de PC almak kadar kolay değildir, yırtındığı halde Mac alamayanlar da vardır. Türkiye'deki tek Mac temsilici Bilkom'dur ve Koç grubu bünyesindedir. Bazı büyük Arçelik bayilerinde Mac görebilirsiniz, göremeseniz de broşür isteyip, getirttirebilirsiniz. İnternette de çok Mac satan yer yok, bilimum kredi kartı geçmekte olup, mac almanın zor olduğu ülkemizde epey kolaylık göstermişler, ben de zaten oradan aldım.

2) Hangi Mac alınır?
Mac'ler PC'lere göre pahalı aletler gibi gözükse de markalı büyük PC üreticileri ile çok fiyat farkı yoktur. Toplama PC fiyatına Mac arıyorsanız, Mac mini var, External CD-Rom'dan daha küçük olduğu halde tüm bir PC kasasındaki herşey içinde vardır ve fiyatı 600 euro'nun altındadır. Sadece kasa kısmı bu, usb klavye mouse ve monitör'e de ihtiyacınız var, bunları PC firmalarından alırsanız çok daha ucuza mal edersiniz. +150 dolara bile işi kurtarırsınız, Mac'in sadece klavyesi o fiyata gelmektedir

3) Mac Türkçe destekler mi?
Türkçe Macos vardır, Mac ile birlikte gelir, ya onu yüklersiniz, ya da içinde ingilizcesi vardır, ona Türkçe bazı dosyalar eklersiniz.

Yeni başlayanlar için macos
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Başlayanlar için Dreamweaver CS3 Ders 7
» Yeni Başlayanlar için Dreamweaver CS3 Ders 6
» Yeni Başlayanlar için Dreamweaver CS3 Ders 5
» AudioDesk 2.11 (macos işletim sistemi için)
» Yeni Başlayanlar için Dreamweaver CS3 Ders 3