Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GrafikCell.Forumd.Biz | Adobe Destek & Yardım - GraFik Destek Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mac Os X Server

YazarMesaj
LoST
V.İ.P Üye
V.İ.P Üye
LoST

Uyarı Sev. Uyarı Sev. : Uyarı Yok
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 182
<b>Paylasım Gücü</b> Paylasım Gücü : 444
<b>Rep Point</b> Rep Point : 9
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/10/09
<b>Nerden</b> Nerden : İst
<b>Ruh</b> Ruh : 2

Mac Os X Server Empty
MesajKonu: Mac Os X Server   Mac Os X Server EmptyPerş. Şub. 11, 2010 10:12 am

Mac OS X Server'a Ödül Kazandıran Başlıca Özellikler

Güçlü, sağlam işletim sistemi:
Mach 2.5 ve BSD 4.4 tabanlı, korumalı bellek, sonsuz öncelikli çoklu görev (preemptive multitasking), yüzde 100 Pure Java desteği (JDK 1.1.6)

Uygun fiyatlı sayısal medya sunucu:
QuickTime sayısal medya akışı, Internet'ten canlı müzik ve video yayını, kolay yönetim, aynı anda 2 binden fazla Internet kullanıcısı desteği.

Yüksek standartlarda Web sunucu:
Standart Apache uygulaması, en yüksek düzeyde Apache başarımı, tek tuş ile tamamen bütünleşik kurulum.

Güçlü uygulama sunucusu:
WebObjects 4.0.1 ile esnek, ölçeklenebilir ağ uygulamaları en iyi şekilde geliştirilebilir ve yaygınlaştırılabilir, dakikada 50 lisans kaydı, WebObjects geliştirme araçları.

Basit Macintosh çalışma grubu yönetimi:
Ağ üzerinde çalışan Macintosh sistemleri yönetiminde Apple'ın yeni NewBoot teknolojisi ile tek bir bilgisayarı yönetmek kadar kolay bir şekilde Macintosh bilgisayar ağının yönetimi.

Ölçümlenebilir dosya hizmetleri:
Aynı anda binden fazla bağlantı yapılabilme ve her bir işlem için 4 binin üzerinde dosya açılabilme. AppleShare IP sunucudan kullanıcı bilgileri aktırımı, Web temelli uzaktan yönetim (Remote Administration) özelliğiyle kullanıcı tarafından sunucu takibi, grup listeleri ekleyebilme ve hacim (mountable volume) üzerinde değişiklik yapabilme özellikleri.
e esnek, ölçeklenebilir ağ uygulamaları en iyi şekilde geliştirilebilir ve yaygınlaştırılabilir, dakikada 50 lisans kaydı, WebObjects geliştirme araçlar.

MAC OS X SERVER (428 MB)
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Mac Os X Server
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Server Execute
» Kişisel Web Server Kuralım
» Expression Web 'te ASP.Net Development Server
» Ziyaretçi Server’a bağlandı mı?
» Which components are installed on your server?