Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GrafikCell.Forumd.Biz | Adobe Destek & Yardım - GraFik Destek Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Macos'da Bilgisayar Ekranınızı Kilitleme

YazarMesaj
LoST
V.İ.P Üye
V.İ.P Üye
LoST

Uyarı Sev. Uyarı Sev. : Uyarı Yok
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 182
<b>Paylasım Gücü</b> Paylasım Gücü : 444
<b>Rep Point</b> Rep Point : 9
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/10/09
<b>Nerden</b> Nerden : İst
<b>Ruh</b> Ruh : 2

Macos'da Bilgisayar Ekranınızı Kilitleme Empty
MesajKonu: Macos'da Bilgisayar Ekranınızı Kilitleme   Macos'da Bilgisayar Ekranınızı Kilitleme EmptyPerş. Şub. 11, 2010 10:10 am

Bilgisayarınızdan uzaktayken de bilgisayara bağlı kalmak istiyor fakat başkalarının bilgisayarınızı kullanmasını engellemeniz gerekiyorsa ekranı kilitleyebilirsiniz. Bilgisayara geri döndüğünüzde çalışmayı sürdürmek için oturum açma adınızı ve parolanızı yazın.

Sistem Tercihleri'ni açın, Güvenlik'i tıklayın ve "Bu bilgisayarı uyku durumundan veya ekran koruyucudan uyandırmak için parola gereksin"i seçin. Bu, başka birinin bilgisayarı kapatıp yeniden başlatmasını ve sonra da kendi hesabında oturum açmasını engellemez. Bunun olabileceğini düşünüyorsanız bilgisayarınızdan uzaklaşmadan önce çalışmanızı kaydetmeyi unutmayın.

Bilgisayarınızın birden fazla kullanıcısı "hızlı kullanıcı değiştirme"yi etkinleştirmek isteyebilirsiniz; böylece herhangi bir zamanda birden fazla kullanıcı bağlı kalabilir.

Alıntıdır..

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bilgisayar donanımı
» BİLGİSAYAR VİRÜSLERİ
» Gözüstü bilgisayar
» Bilgisayar Kasası
» Bilgisayar Virüsü